Ми живемо в час стрімкого розвитку технологій та бізнесу. У цих швидких процесах частіше виникають суперечки, майнові спори, бізнес конфлікти, спори з органами влади та кримінальні переслідування. Нині важко уявити ефективний бізнес без вчасного та якісного правового захисту.

Адвокатське об’єднання “Ореховський та Коломієць” (об’єднання OК) згуртувало натхненних та сконцентрованих правників, які спеціалізуються на захисті прав у кримінальних провадженнях, вирішенні спорів у судовому та позасудовому порядку, у тому числі з органами влади, юридичному супроводі бізнесу та захисті прав інтелектуальної власності.

Поєднуючи передові міжнародні стандарти ведення юридичної практики з ґрунтовними знаннями специфіки українських реалій, а також індивідуальний підхід до роботи з чітким розумінням потреб клієнта, ми захищаємо його інтереси та сприяємо до успіху.

Керуючий партнер Микола Ореховський

Наші прагнення спрямовані на підвищення стандартів надання юридичних послуг, формування й поліпшення правової сфери для розвитку бізнесу в Україні. За для досягнення цього ми активно співпрацюємо з державними установами, громадськими організаціями й бізнес асоціаціями, профільними об'єднаннями.

Нас об’єднала віра у справедливість і любов до свого ремесла. Ми черпаємо чисту радість від перемог, досягнутих натхненною працею, а не випадковим збігом обставин. З поразок здобуваємо досвід, стаємо сильнішими і йдемо в перед. Перш за все у клієнті ми бачимо союзника у спільній боротьбі, а не жертву, що прагне помилування.

Партнер Віталій Коломієць