Послуги


Кримінальний процес

Адвокати об’єднання OК надають правовий захист у кримінальних провадженнях.

Захист у кримінальному провадженні - основна спеціалізація адвокатів об’єднання OК.

На всіх стадіях досудового розслідування і судового розгляду наші захисники будуть поруч з Вами, щоб забезпечити ефективну реалізацію права на захист від кримінального переслідування.

Якісна та вчасна правова консультація допомагає запобігти порушенню законодавства, визначити ризики для особи, підприємства та його посадових осіб, правильно сформувати стратегію і тактику захисту, щоб припинити кримінальне переслідування на початковій стадії або ж убезпечити від покарання у суді.

Із адвокатами об’єднання OК ви можете розраховувати на надійний захист під час допитів, в ході та після обшуків.

Наші адвокати мають вдалий досвід повернення вилученого майна.

Збирання доказів має вирішальне значення для успішного захисту від кримінального переслідування та убезпечення від покарання.

Адвокати об’єднання OК знають як вчасно отримувати необхідні докази, щоб досягти кардинальних змін в ході розслідувань та припинення кримінального переслідування на ранніх стадіях.

Складні кримінальні процеси можуть бути тривалими, що вимагає витримки, зусиль і правильної стратегії захисту.

Адвокати об’єднання OК разом із клієнтами, що були обвинувачені в тяжких і особливо тяжких злочинах набули цінного досвіду в довгих і складних кримінальних процесах.

На “плечах” наших адвокатів не зірки, а виправдувальні вироки, звільнені з під варти клієнти та повернуте майно.

Корпоративна безпека / Безпека бізнесу

Команда об’єднання OК володіє досвідом розробки комплексних рішень для корпоративної безпеки, які допомагають виявляти, усувати та запобігати зовнішніх та внутрішніх загроз бізнесу.

Ефективність рішень нашої команди у сфері корпоративної безпеки грунтується на досвіді захисту бізнесу, знаннях законодавства та регуляторної політики, участі у вирішенні корпоративних конфліктів, а також досвіді роботи зі ЗМІ.

Щоб створити для клієнтів ефективну безпеку їхнього бізнесу наша команда поєднує зусилля юристів із досвідом представництва в судах, експертів зі зв'язків з органами державної влади, фахівців медіа сфери та адвокатів з досвідом захисту клієнтів в ході розслідувань з економічних злочинів та шахрайства.

Вирішення спорів

Досвід адвокатів об’єднання OК показує, що у сфері майнових відносин та бізнесу спори найчастіше виникають через ухилення від добросовісного виконання зобов’язань.

Наші фахівці напрацювали підходи, які допомагають усунути ризики та/або негативні наслідки у торгово-економічних відносинах, зокрема, пов’язані із недотриманням ділової обачності.

Враховуючи набутий досвід, адвокати об’єднання OК вирішують спори у позасудовому та судовому порядку.

Позасудова практика включає аналіз ситуації, розробку рекомендацій щодо оптимального способу її вирішення та застосування механізмів позасудового врегулювання спору;

Судова практика включає безпосереднє представлення інтересів клієнта в суді та супровід примусового виконання судових рішень. Наші юристи мають досвід успішного ведення справ по захисту інтересів фізичних та юридичних осіб у складних спорах.

Команда об’єднання OК розробляє найбільш ефективні рішення і стратегії для судових процесів в основних категоріях спорів, зокрема:

 • спори, що виникають з договірних правовідносин;
 • спори з органами державної влади, зокрема, податковими та митними;
 • суперечки щодо стягнення заборгованості;
 • спори щодо нерухомого майна;
 • адміністративні спори, у тому числі з питань дотримання антимонопольного законодавства;
 • корпоративні спори;
 • спори, пов'язані інвестуванням;
 • спори у сфері інтелектуальної власності;
 • спори, щодо захисту честі, гідності та ділової репутації;
 • суперечки у сфері надання фінансових послуг;
 • трудові спори.

Спори із державними органами

Юристи об’єднання OК захищають права та інтереси клієнтів у спорах, що виникають у відносинах із органами влади.

У нашої команди багатий досвід визнання в судах незаконними рішень, дій та бездіяльності органів влади та їх посадових осіб. Зокрема, за нашими позовами у інтересах клієнтів судами скасовано в цілому чи частково регуляторні акти органів влади, якими протиправно обтяжувалося ведення бізнесу.

Правники об’єднання OК мають унікальний досвід оскарження підзаконних нормативно-правових актів (КМУ, міністерств, служб тощо) зі значними строками давності

Інтелектуальна власність

Об’єднання OК захищає права інтелектуальної власності клієнтів.

Здійснюємо реєстрацію авторського права, доменних імен, торговельних марок (знаків для товарів і послуг) та супроводжуємо отримання патентів на винаходи, корисні моделі, промислові зразки.

Готуємо необхідні документи для передачі прав на об'єкти інтелектуальної власності від розробників, винахідників чи творців до кінцевих власників майнових прав.

Юристи об’єднання OК беруть участь у переговорах сторін та розробляють ліцензійні договори, договори про передачу (відчуження) прав інтелектуальної власності.

Надаємо юридичну підтримку щодо податкового планування та оптимізації, пов'язаних з об'єктами інтелектуальної власності.

Проводимо правовий аналіз об'єктів інтелектуальної власності.

Здійснюємо юридичний супровід та організовуємо оперативне управління об'єктами інтелектуальної власності.

Наші юристи представляють інтереси клієнтів у судах та Державній службі інтелектуальної власності України, в інтересах клієнта супроводжують розслідування недобросовісної конкуренції в Антимонопольному комітеті Україні.

Адвокати об’єднання OК захищають права інтелектуальної власності клієнта, також у кримінальних провадженнях.

Правовий захист у сфері ІТ

Об’єднання OК захищає права та представляє інтереси клієнтів, що працюють у сфері ІТ.

У сфері створення програмних продуктів Україна займає місце одного із лідерів аутсорсингу бізнес-процесів. Враховуючи специфіку українського середовища, об’єднання OК допомагає місцевим ІТ компаніям організовувати свою діяльність та вибудувати корпоративну структуру. Надаємо юридичний супровід укладення контрактів з іноземними замовниками та забезпечуємо процеси передачі прав від розробників до замовників в Україні.

Обслуговуємо іноземні компанії, які або замовляють послуги в українських розробників, або мають в Україні свої офіси.

Адвокати об’єднання OК надають правовий захист від кримінального переслідування за злочини пов'язані з використанням комп'ютерів, автоматизованих систем та мереж.

Податки

Адвокати об’єднання OК мають досвід успішного захисту інтересів клієнтів у відносинах з податковими органами. Завдяки участі наших юристів у судових спорах із податковими органами клієнтам збережені значні суми коштів.

Об’єднання OК надає правову допомогу у податкових питаннях щодо:

 • створення, припинення та продаж компаній;
 • корпоративної реорганізації;
 • репатріації доходів;
 • податковий due diligence;
 • аналіз діяльності для визначення можливостей оптимізації податкових зобов'язань або податкових ризиків;
 • незалежна консультація зі спірних податкових питань;
 • правова підтримка при податкових перевірках і розслідуваннях;
 • представлення інтересів у стосунках з податковими та митними органами.

Банкрутство

Юристи об’єднання OК представляли інтереси клієнтів у процедурах відновлення платоспроможності підприємств-банкрутів, зокрема, через мирові угоди з подальшим запуском виробництва.

Нині юристами нашого об’єднання сформована практика, напрацьовано якісні методи протидії недобросовісним боржникам та захисту інтересів осіб, що беруть участь у справі про банкрутство.

Більшість справ про банкрутство, які супроводжують наші фахівці виходить за межі арбітражного процесу.

У кожному такому проекті виникають завдання щодо: оскарження сумнівних угод скоєних боржником у передбанкрутному стані; розплутування схем, за якими виводилися кошти або інші активи боржника; ініціювання кримінальних проваджень для притягнення керівників, власників боржника до відповідальності; та інші дії.

Нерухомість та будівництво

Юристи об’єднання OК здійснюють правовий супровід укладення та виконання угод пов’язаних із набуттям у власність, відчуженням чи користуванням нерухомим майном (купівлі-продажу, оренди будівель, цілісних майнових комплексів, споруд, приміщень та земельних ділянок), а також договорів застави нерухомого майна.

Конкурентне право і публічні закупівлі

Об’єднання OК надає правову допомогу щодо захисту інтересів клієнта від антиконкурентних дій та недобросовісної конкуренції, захисту від звинувачень у зловживанні монопольним становищем, а також захисту від антиконкурентні дії органів державної влади.

Публічні закупівлі

Юристи об’єднання OК здійснюють правовий супровід українських та іноземних компаній в процедурах публічних закупівель, укладенні договорів щодо поставок продукції та супровід їх виконання.

Нашими юристами у інтересах клієнтів оскаржено до Антипонопольного комітету України та досягнуто скасування десятків публічних закупівель у системі “Прозоро”, які відбувалися з порушеннями законодавства.

Також, представляючи інтереси клієнтів наші адвокати напрацювали правові методи, які перешкоджають замовникам уникати визначеної законодавством процедури публічних закупівель.

Ідейні проекти

Команда об’єднання OК займається проектами, які стосуються всього суспільства і по особливому нас надихають. Це проекти, які роблять простішим ведення бізнесу в нашій країні, прозорішою та ефективнішою роботу органів влади, відкривають окремі галузі для бізнесу та скасовують існуючі монополії держави чи окремих суб’єктів господарювання у певній сфері діяльності.

Працюючи над ідейними проектами наша команда добивається скасування норм, які є пережитками тоталітарного минулого нашої країни, створюємо судові прецеденти, які наближають розуміння і застосування права в України до стандартів цивілізованих держав світу.

Зброярство і право на захист.

На теперішній час одним з напрямків, який веде наше об’єднання - це юридична боротьба за рівне право на збройний захист та виступає головним юридичним радником Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація власників зброї” (УАВЗ). Нині УАВЗ є однією з найбільших громадських організацій за кількістю facebook-фоловерів серед будь-яких інших громадських організацій чи політичних партій в Україні. УАВЗ розробила законопроект N1135-1 “Про цивільну зброю та боєприпаси”, на підтримку якого була зібрана перша в історії України електронна петиція (30 тисяч підписів за 4 дні).

Адвокатами об’єднання OК ведеться робота щодо скасування існуючої, надмірно зарегульованої нормативної бази щодо виробництва і обігу зброї та боєприпасів. Існуючі правила обігу зброї не відповідають, ні Конституції України, ні потребам часу. Нами опубліковано понад 70 статей з юридичними позиціями щодо обігу зброї, а також звіти по цій роботі розміщені за посиланням http://zbroya.info/ru/partner/law-ok/blogs/

Об’єднання OК співпрацює з виробниками боєприпасів щодо отримання необхідних дозвільних документів та юридичного супроводу такого бізнесу.

У питанні притягнення до кримінальної відповідальності за незаконне поводження зі зброєю, можна сміливо заявити, що наші адвокат створили нову судову практику.

Прозорість використання надр.

Адвокати об’єднання OК мають значний досвід правового захисту компаній надрокористувачів. Нашими фахівцями, підготовлено низку концепцій та змін до нормативних актів щодо прозорішого та ефективнішого користування надрами.

На цей час використання надр є однією із найбільш корумпованих сфер економіки через непрозорість управління, про що свідчать розслідування Національного антикорупційного бюро України та численні публікації у ЗМІ. Такий стан речей перешкоджає розвитку інвестицій у сировинну економу України.

В роботі адвокатів об’єднання OК щодо захисту компаній надрокористувачів було виявлено головні проблеми, що перешкоджають розвитку ефективного використання надр. Правова робота наших юристів із цими проблемами у судах та під час розслідувань відносно посадових осіб Державної служби геології та надр України призвела до більшої прозорості та інших якісних змін в роботі цього державного органу.

Справедливий суд та електронне судочинство.

Наша команда розробила концепцію оn-line правосуддя. Ми виявили ключові помилки (баги) в законодавстві і процедурі правосуддя, які дають змогу не чистим на руку суддям ухвалювати вибірково обґрунтовані рішення. Іншими словами - ігнорувати вагомі докази сторін. Реалізація нашої концепції електронного суду зробить правосуддя швидшим, відкритішим та ефективнішим.