Головна Послуги Кримінальний процес

Кримінальний процес

Адвокати OК LEGAL надають правовий захист у кримінальних провадженнях.

Захист у кримінальному провадженні - основна спеціалізація адвокатів OК LEGAL. На всіх стадіях досудового розслідування і судового розгляду наші захисники будуть поруч з вами, щоб забезпечити ефективний захист.

Якісна та вчасна правова консультація допомагає запобігти порушенню законодавства, визначити ризики для особи, підприємства та його посадових осіб, правильно сформувати стратегію і тактику захисту, щоб припинити кримінальне переслідування на початковій стадії або ж зменшити вірогідність покарання в суді.

З адвокатами OК LEGAL ви можете розраховувати на надійний захист під час допитів, обшуків та інших слідчих дій. Наші адвокати вміють повертати вилучене майно.

Збирання доказів має вирішальне значення для успішного захисту від кримінального переслідування та убезпечення від покарання. Адвокати OК LEGAL приділяють особливу увагу своєчасному отриманню необхідних доказів, що збільшує можливість припинити кримінальне переслідування на ранніх стадіях чи спростувати обвинувачення в суді.

Складні кримінальні процеси можуть бути тривалими, що вимагає витримки, зусиль і правильної стратегії захисту. Адвокати OК LEGAL разом із клієнтами, що були обвинувачені в тяжких і особливо тяжких злочинах набули цінного досвіду в довгих і складних кримінальних процесах.

Контакти

+380 66 079 38 88
01054, м. Київ, вул. Івана Франка 42, офіс 24